O SZKOLE

Szkoła Podstawowa  w Spalonej jest szkołą prowadzoną przez Gminę Kunice. Nadzór pedagogiczny sprawuje Dolnośląski Kurator Oświaty. W szkole uczy się 237 uczniów w klasach I-VIII. (2023/2024). Do oddziału przedszkolnego uczęszczają dzieci w wieku 4-6 lat.  Uczniowie uczą się języka niemieckiego i języka angielskiego. Mają możliwość uczestniczenia w zajęciach pozalekcyjnych, takich jak SKS, koło matematyczne, koło przyrodnicze, koło robotyczne, koło fizyko-chemiczne, warsztaty ceramiczne. koło teatralne. W klasach 1-3 w ramach zajęć rozwijających zainteresowania: koło szkolnej kreatywności, koło taneczno-ruchowe, koło artystyczne, koło głośnego czytania, koło recytatorskie, koło matematyczne. Uczniowie klas III  uczestniczą w zajęciach nauki pływania zorganizowanych na basenie w przedszkolu w Kunicach.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Spalonej prosi o zgłaszanie wszelkich uwag na temat pracy szkoły

osobiście - w godzinach pracy szkoły

telefonicznie-  76 8575 327

pocztą e-mailową na adres:    spspalona_dyrektor@wp.pl

oraz za pośrednictwem dziennika elektronicznego.