Regulamin wyboru uczestników projektu

wyboru uczestników do projektu

programu Erasmus Plus  współfinansowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji

„ Rozwój i współpraca, jak zarządzać projektem pomocy rozwojowej”

W ramach programu planuje się uczestnictwo uczniów Gimnazjum w Spalonej zapewniające:

1. Dobrowolność
  2. Równy dostęp
  3. Równouprawnienie

W projekcie może wziąć udział każdy uczeń Gimnazjum w Spalonej, jeśli zadeklaruje chęć uczestnictwa w realizacji zadań projektu i podejmie się wykonywania zadań ujętych w harmonogramie projektu.

Zadania projektu realizowane będą pod opieką nauczycieli – opiekunów poszczególnych zadań.

Zadania realizowane będą w Polsce – według planu opracowanego i zatwierdzonego do realizacji przez uczniów polskich oraz w Niemczech, Hiszpanii oraz w Polsce- według planu opracowanego przez szkołę goszczącą do realizacji w grupach międzynarodowych.

Do uczestnictwa uczniów w wyjazdach zagranicznych kwalifikować będzie Dyrektor Gimnazjum w Spalonej po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, zgodnie z opracowanych regulaminem uczestnictwa w wyjazdach zagranicznych.