Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

Dzień postaci z bajek w przedszkolu

30 listopada przedszkolaki świętowały "Dzień postaci z bajek" przebierając się za postacie z bajki pt. „Kopciuszek”. Przedszkole zmieniło się w królestwo pełne księżniczek, wróżek i królewiczów. Dzieci śpiewały i tańczyły do piosenki „Tęczowy  bal”; oglądały papierowe postacie z bajki „Kopciuszek” stwarzając własne marionetki oraz rysowały swoją ulubioną bajkę. Również 30 listopada – jak co miesiąc, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu tablicy motywacyjnej przedszkolaków. Maluchy otrzymały nagrody i słodki poczęstunek. Na koniec udaliśmy się na bal, który odbył się w Wiejskim Ośrodku Kultury w Spalonej, gdzie przedszkolaki brały udział w grach i zabawach andrzejkowych przygotowanych przez klasy 1-3.