Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Konkurs recytatorski

26 kwietnia odbył się konkurs recytatorski „W krainie poezji Marii Konopnickiej, Juliana Tuwima i Jana Brzechwy”. Konkurs rozstrzygnięto w kilku grupach wiekowych. W kategorii przedszkole 1 miejsce zajęła Emilia Chmielnicka, 2 miejsce - Martyna Kowalczyk, 3 miejsce – Aleksandra Kusaj. W kategorii klas I – III 1 miejsce zajęła Emilia Prokop, 2 miejsce – Artur Matysik, 3 miejsce – Franciszek Biniek. W kategorii klas IV – VII 1 miejsce zajęła Hanna Lewandowska, 2 miejsce – Marta Zwierzchowska, 3 miejsce – Milena Szymańska. W kategorii gimnazjum laureatkami są Marcelina Pietrewicz, Maja Hawryluk, Magdalena Lachowska. Podczas obrad jury grupa dziewczynek z warsztatów tanecznych zaprezentowała układ taneczny. Sponsorem nagród dla laureatów konkursu oraz wszystkich uczestników był Bank Pocztowy oraz Rada Rodziców.