Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019

"... I nowa bije już godzina, Nowy rok szkolny się zaczyna. Już czeka szkoła i koledzy, I w książkach zasób nowej wiedzy…”  Jan Brzechwa

3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na apelu gościliśmy Wójta Gminy Kunice Pana Zdzisława Tersę, który uroczyście powitał uczniów klas pierwszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. W tym roku szkolnym naukę będzie kontynuowało 220 uczniów. Życzymy wszystkim uczniom, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań.Niech szkoła będzie dla Was miejscem radości i wielu przyjaźni! Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia.