Mamy nowe książki w bilbliotece.

Biblioteka szkolna w Spalonej wzbogaciła się o nowe książki. Świeżutkie i jeszcze pachnące farba drukarską! Dla najmłodszych czytelników zamówione zostały książeczki o dużej czcionce, ułatwiające czytanie, wierszyki, rymowanki, ciekawe bajki i opowiadania. W tym uwielbiane serie Czytam sobie, Zaopiekuj się mną, Martynkę, Franklina oraz kolejne książki mistrza historii dla dzieci Grzegorza Kasdepke. Mamy nowe przygody Dziennika cwaniaczka, Koszmarnego Karolka i Przygód Mikołajka.
Dla ciekawych świata i żądnych przygód mamy nowe  przygody Neli małej reporterki. Tu z pewnością każdy uczeń znajdzie interesujące historie o krajach i zwierzętach, niesamowite przygody i piękne zdjęcia.

Zapraszamy również rodziców, którzy także mogą także wypożyczyć w naszej bibliotece. Mamy nadzieję, że bogaty księgozbiór powiększy grono naszych stałych czytelników. Serdecznie zapraszamy do biblioteki – tu na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!