Rybki w Wiosce Bociana

12 czerwca 2019r dzieci z oddziału przedszkolnego przy naszej szkole wybrały się na wycieczkę do Niedżwiedzic - Najpiękniejszej Wsi Dolnośląskiej w roku 2017.

Niedzwiedzice słyną z bocianów, dlatego na miejscu wśród wielu atrkcji były te zwiazane z tym pięknym ptakiem.

Na początku był spacer ścieżką dydaktyczą "Szlakiem Bociana", po którym przedszkolaki wzięły udział w grach i zabawach ruchowych oraz warsztatach kulinarnych.

Piękna pogoda umożliwiła również uczestnictwo w grach i zabawach ruchowych pt. "Bocianie igrzyska". Po zmaganiach ruchowych bardzo wszystkim smakowały kiełbaski z grila.

Na koniec w czasie warsztatów artystycznych każdy mógł wykazać się samodzilnością, zręcznościa i pomysłowością.

Wyjazd był doskonałym sposobem na naukę przez zabawę ale również wspaniale spedzonym wspólnie czasem.