Rybki świętują Dzień Rodziny

15 czerwca 2019r oddział przedszkolny SP w Spalonej świętował Dzień Rodziny. Dzień Rodziny to połączone Święto Mamy, Taty i Dziecka. W tym dniu przedszkolaki przygotowały dla swoich rodziców występ artystyczny bogaty w piosenki i tance. Było też przedstawienie, w którym dzieci odegrały historię miłości mamy i taty. Prezent dla rodziców stanowiła własnoręcznie wykonana ramka ze zdjęciem. Po części artystycznej były wspólne zabawy, konkury i zawody na powietrzu. Dzieci i rodzice zatańczyli taniec Macarena. Wiele radości wszystkim sprawiła Zabawa w Krasnoludka. O poczęstunek zadbali rodzice. Były babeczki, owocowe szaszłyki, koktajl truskawkowy oraz lody. Wielką atrakcją dla dzieci były udostępnione przez Fundację Tu i Teraz dmuchańce.