UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W obecności Wójta gminy kunice Pana Zdzisława Tersy oraz rodziców zakonczyliśmy rok szkolny 2018/2019.

Szkołę ukończyło 60 uczniów. Tytuł Najlepszego   Absolewnta  Gimnazjum otrzymała Aleksandra Zych, Najlepszego Absolwenta Szkoły Podstawowej Amelia Błądzińska.

Z wyróżnieniem szkołę ukończyło 9 ucz - 15% uczniów.

Amelia Błądzińska, Milena Duda, Marcel Kotecki,Wiktor Hajduk, Klaudia Selmaj, Beata Świder, Dominika Tomczak, Aleksandra Zych, Jakub Duda

Promocję z wyróżnieniem otrzymało 23 uczniów - 27% uczniów:

Zuzanna Gulewicz, Milena Szymańska, Marta Wójcik, Łukasz Chodor, Hubert Kotecki,Jakub Kowalczykk, Julia Kusaj, Hanna Lewandowska, Amelia Misiak, Mikołaj Szczepanik, Karolina Szewczyk, Kornelia Szewczyk, Anna Tkaczyk, Urszula Wierzbicka, Marta Zwoierzchowska,  Maja Forgiel, Karol Giedrojć, Kornel Ignaczak, Kacper Irodenko, Marcin Kuc, Aniela Lipiec, Agata Serwatka, Alicja Wijatyk.

Najwyższy wynik promocji uzyskała Hanna Lewandowska.

Nagrodę Wójta Gminy Kunice odebrał - Jakub Duda

Nagrodę Dyrektora Szkoły - Amelia Błądzińska

Nagrodę Fundacji J. Szmajdzińskiego - Milena Duda

Nagrodę Wicestarosty Powiatu Legnickiego - Barbara Czeczotka

Tytuł UCZEŃ NA PLUS uzyskało  20 uczniów:

Milena Szymańska, Marta Wójcik, Marcel Matulak,  Barbara Czeczotka, Aleksandra Zych, Hanna Lewandowska, Kornelia Szewczyk,  Karolina Szwewczyk, Amelia Misiak, Lena Świątko, Anna Tkaczyk, Urszula Wierzbicka,  Oliwia Butienko, Julia Jachimowska, Karolina Krzysztofik, J. Kowalczyk,  Julia Kusaj,  Wiktor Matysik, Kamil Mielniczuk.

Tytuł MISTRZ NAUKI -11 uczniów:

Kacper Irodenko, Kornel Ignaczak, Hubert Kotecki,    Hanna Lewandowska,  Kornelia Szewczyk, Anna Tkaczyk,  Urszula Wierzbicka, Róża Garbicz, Milena Szymańska, Marta Wójcik Aleksandra Zych.

Nagrodę za 100% frekwencji otrzymali:

Agata Serwatka, Gabriela Łaszek, Szymon Kaplita, Aniela Lipiec, Wiktor Prokop, Urszula Wierzbicka, Kamil Mielniczuk, Róża Garbicz, Madeusz Walczak, Marta Wójcik, Konrad Janicz.