Dzień tematyczny w przedszkolu-- "Dzień Pluszowego Misia"

Dnia 25 listopada obchodzimy "Dzień Pluszowego Misia", nie jest to data przypadkowa, gdyż to właśnie tego dnia ponad 100 lat temu, powstała ta popularna zabawka. W Pzredszkolu również celebrowalismy ten dzień. Podczas zajęć Sówki zapoznały się z historią powstania pluszowego misia oraz dowiedziały się skąd wzięła się jego nazwa. Dodatkowo poznały kilka ciekawostek na temat niedźwiedzi i ich życia. Cały dzień odbywał się w tematyce dzisiejszego święta, były prace plastyczne oraz zabawy ruchowe. Główną atrakcją dla dzieci była plansza do zdjęć wykonana przez rodziców, dzięki której każdy mógł się przeistoczyć w misia. Aby uatrakcyjnić ten dzień każdy przyniósł z domu swoje ulubione pluszaki, które wykorzystaliśmy podczas zajęć oraz wspólnych zabaw.