"RODZINA TO SKARB"

Tydzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Spalonej rozpoczęła klasa 1a. Uczniowie i Rodzice świętowali wspólnie w dniu 3 czerwca. Imprezę rozpoczęli pięknym wystepem artystycznym a zakończyli wspólnymi grami i zabawami sportowymi.
9 czerwca  świetowały klasy 1b, 2, 3a i 3b. Zaproszeni  na uroczystość rodzice mogli obejrzeć występy swoich dzieci, które z zaangażowaniem zaprezentowały bliskim montaż słowno-muzyczny. Były piosenki i tańce, pokaz talentów, życzenia i słowa podziękowania dla rodziców, zrobione własnoręcznie kwiaty, upominki a przy tym, jak można się było spodziewać, wiele wzruszeń. Dzień Rodziny to nie tylko występy, ale także rodzinne, wspólne spędzanie czasu. Po części artystycznej wszyscy wyszli na dwór. Boisko szkolne, dzięki życzliwości pani Beaty Orłowskiej-Mielniczuk,zamieniło się w plac zabaw z atrakcjami uwielbianymi przez dzieci. Dziękujemy pani Beacie za umożliwienie dzieciom atrakcji, a rodzicom i dzieciom, za obecność i wspólną zabawę.
Tydzień Rodziny zakończy impreza rodzinna oddziału przedszkolnego w dniu 10 czerwca 2022r.