Pożegnnanie absolwentów szkoły

24 czerwca o godzinie 8.15 uroczyście zakończono rok szkolny 2021/2022 dla klas IV-VIII

W uroczystości uczestniczyła Wicewójt Gminy Kunice Pani Ewa Hoszowska, króra wręczyła Nagrodę Wójta Gminy Kunice za osiągnięcia w roku szkolnym uczennicy Oliwii Butienko.

124 uczniów odbierało świadectwa oraz nagrody i wyróżnienia za wyniki wnauce i zachowaniu.

Nagrodę za najwyższy wynik promocji otrzymał Kacper Piątek.

Nagrodę Szkoły Podstawowej w Spalonej  , Tytuł Najlepszy Absolwent oraz nagrodę Wicestarosty Legnickiego otrzymała Hanna Lewandowska.

Szkołę ukończyło 33 uczniów , z tego 11 z wyróżnieniem:

Hanna Lewandowska, Urszula Wierzbicka, Jakub Kowalczyk, Julia Kusaj, Karolina Szewczyk, Kornelia Szewczyk, Oliwia Butienko, Anna Tkaczyk, Hubert Kotecki, Aleksandra Klusek, Mikołaj Szczepanik

Nagrody za wyniki w nauce i promocję z wyróżnieniem  otrzymało 34 uczniów klas IV-VII:

Nikola Ksel, Natasza Dziembulak, Stanisław Dziergawko, Aleksandra Kusaj, Marcel, Dziembulak, Wiktoria Jaczewska, Bartosz Zapotoczny, Mateusz Jaczewski, Sabina Skowron, Adrian Oleśniewicz,

Kacper Piątek, Jan Dybowski, Julia Jacheć, Klara Koziarska, Aleksander Skotnicki, Maria Polischuk, Joanna Janicz, Karol Leśniara, Maja Ratajczyk, Kinga Hoszowska, Wiktoria Pendowska, Emilia Prokop, Julia Sochacka, Mateusz Zerek, Michał Fajga, Kinga Strzyżewska, Kusaj Natalia, Magdalena Kurek, Artur Matysik, Nitecka Maja, Alicja Wijatyk, Kacper Irodenko, Maja zdanowicz, Aniela Lipiec.

Nagrodę za 100% frekwencji otrzymali: Agata Serwatka, Kinga Strzyżewska oraz Adrian Oleśniewicz.