Dzień Przedszkolaka

20 września grupa "Kotki" z oddziału przedszkolnego świętowała Dzień Przedszkolaka.

Z tej okazji klasa 3 pod opieką pani Izy Potkańskiej przygotowała dla maluchów różne ciekawe zadania, konkurencje i zabawy. Dzieci odśpiewały Hymn Przedszkolaka i żłożyły uroczyste przyrzeczenie, a Pani Dyrektor Jolanta Szymonik- Urbańska pasowała każdego z nich na wzorowego przedszkolaka. Były prezenty - dyplomy od starszych kolegów i koleżanek oraz medale od  wychowawczyni pani Klaudii. W sali czekał poczęstunek, który przygotowali rodzice. Przedszkolaki miały również okazję  wypróbować pracę przy projektorach, które udostępnili im starsi koledzy. Była to przede wszystkim dobra zabawa, zachęcająca do nauki rysowania, pisania i ćwiczenia dłoni. To był wspaniały dzień!