Obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich

Światowy Dzień Książki to coroczne międzynarodowe święto obchodzone 23 kwietnia na cześć książek i czytelnictwa. Święto to zostało ustanowione w 1995 roku przez UNESCO w celu promowania czytelnictwa i ochrony praw autorskich. W dzisiejszych czasach, kiedy wiele osób korzysta z internetu i mediów społecznościowych, a czytanie książek zaczyna być traktowane jako luksus, takie inicjatywy są szczególnie ważne. Książka to nie tylko źródło wiedzy, ale również sposób na rozwijanie wyobraźni, kształtowanie postaw i wartości, a także sposób na odpoczynek i relaks.

Maciej Koza z kl. I a,

Hania Paterek z kl. II a oraz

Kalina Koza z kl. IV.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy.  Bardzo dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy !!!