POMAGAMY INNYM

Miesiąc grudzień w naszej szkole upływa pod hasłem POMAGAJMY INNYM. Bierzemy uział w akcjach charytatywnych mających na celu pomoc tym, co mają mniej.

Za sprawą Pani Pedagog Agnieszki Pankiewicz włączyliśmy się do akcji SZLACHETNA PACZKA, która polega na pomocy rodzinom żyjącym  w niezawinionej biedzie.

Zrobiliśmy paczkę dla małej czteroosobowej rodziny. Wsród przedmiotów potrzebnych do użytku codziennego - środków czystości, żywności, ubrań, przyborów szkolnych znalazły się prezenciki dla każdego członka tej rodziny.

Zebraliśmy również dary żywnościowe dla mieszkanców Kresów,

w ramach akcji zorganizowanej przez Telewizję Wrocław i Dolnośląskie Kuratorium Oświaty.

Zakończyliśmy akcję Góra Grosza.

Kontynuujemy zbieranie pieniążków dla Suzanne - naszej podopiecznej z Kamerunu. W grudniu akcją kierowała klasa III b.

Kupowaliśmy również kartki świąteczne malowane przez osoby niepełnosprawne.