Wrześniowe podsumowanie konkursu Tablicy Motywacyjnej w przedszkolu.

Przedszkolaki wiedzą co to znaczy dobre zachowanie i na co dzień starają się być grzeczni oraz sumiennie uczą się i pracują na zajęciach. Pomaga im w tym "Tablica motywacyjna". Dzieci przez cały wrzesień otrzymywały naklejki w postaci uśmiechniętych lub smutnych buziek. 27 września (piątek) odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu. Najwięcej pozytywnych naklejek w grupie starszej i I miejsce otrzymała Emilia Duda, na II miejscu znalazła się Joanna Kuźniar, natomiast III miejsce zdobył Ksawery Ratajczak. Natomiast w gr. młodszej I miejsce zajęła Pola Garbicz, II miejsce otrzymała Magdalena Zielińska i Lena Duszak, a III miejsce zdobyli Maja Dąbrowska, Leon Skowroński oraz Łukasz Drozdowski. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali drobne upominki. Pozostałe przedszkolaki za udział w konkursie oraz szczere chęci i ogromne zaangażowanie otrzymały słodki poczęstunek. Oczywiście konkurs rusza ponownie od października, powodzenia!