FESTIWAL NAUKI

5 CZERWCA 2012 r. uczestniczyliśmy w Festiwalu Nauki,  imprezie zorganizowanej w ramach projektów Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, które realizuje szkoła od pażdziernika 2011r.

Wśród zaproszonych gości byli: przedstawiecie władz Gminy Kunice, uczniowie i nauczyciele szkół podstawowych z gminy, rodzice, mieszańcy Spalonej oraz uczniowie gimnazjum.

Na wstępie zapoznano obecnych z celami projektu a następnie uczestnicy zajęć zaprezentowali w bardzo atrakcyjny sposób swoje osiągnięcia.

Oglądaliśmy między innymi: interpretację wiersza "Kłamczucha", piosenki i scenki w języku angielskim i niemieckim, pokazy fizyko- chemiczne. Na stoisku matematycznym uczestniczyliśmy w grach i zabawach z matematyką. Całość kończyła wymiana doświadczeń i wrażeń z uczestnictwa w projekcie podczas poczęstunku.