Buźki w przedszkolu

Przedszkolaki wiedzą co to znaczy dobre zachowanie i na co dzień są grzeczni i koleżeńscy. Pomaga im w tym "Tablica motywacyjna". Dzieci przez cały wrzesień otrzymywały naklejki w postaci uśmiechniętych lub smutnych buziek w zależności od zachowania. 29 września (piątek) odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu. Najwięcej pozytywnych naklejek i I miejsce otrzymała Aleksandra Kusaj, na II miejscu znalazła się Patrycja Kowalczyk, natomiast III miejsce zdobyła Emilia Chmielnicka. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali drobne upominki. Pozostałe przedszkolaki za udział w konkursie oraz szczere chęci i ogromne zaangażowanie otrzymały słodki poczęstunek. Oczywiście konkurs rusza ponownie od października, więc przedszkolaki cieszą się na kolejne zbieranie naklejek i ewentualne nagrody.