Życzliwość i profilaktyka...

Światowy Dzień  Życzliwości  w tym roku przebiegał pod hasłem „Życzliwie, blisko, razem!”. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego już na pierwszej lekcji odwiedzili wszystkie klasy... Z uśmiechem na twarzy, w miłej atmosferze rozdawali życzenia, cytaty i aforyzmy ...motywujące myśli i sentencje.
W tym dniu uczniowie wszystkich klas obejrzeli również przedstawienia profilaktyczne.
Klasy  I-III - "Prawdziwy skarb" - o prawdziwej przyjaźni, życzliwości i trosce o drugiego człowieka. Nie pieniądze i dobra materialne, ale przyjaźń jest prawdziwym skarbem.
Drugie przedstawienie adresowane do uczniów klas IV-VIII" Autoportret" o uzależnieniach   od telefonu, alkoholu oraz o tym, że nie można być samolubnym zaopatrzony w siebie i w swoje potrzeby, że nie można mieć wszystkiego, że liczy się drugi człowiek, a uzależnienia nie są dobrą receptą na życie.