Nietypowa lekcja wychowania fizycznego

Podczas zajęć wychowania fizycznego uczniowie klasy 3  obejrzeli niezwykły pokaz akrobatyczny w wykonaniu mistrzyni Dolnego Śląska - Natalii Plonka. Natalia jest również wicemistrzynią  Polski  w akrobatyce sportowej w parach mieszanych.

Podczas spotkania z uczniami  akrobatka opowiedziała uczniom o swoich sukcesach, do których prowadzą treningi aż  4 razy w tygodniu po 3 godziny. Uczniowie  uświadomili sobie, że jeśli się chce coś osiągnąć, trzeba poświęcić temu dużo czasu i pracy.

Natalia przeprowadziła również  rozgrzewkę i pokazała kilka trudniejszych elementów ze swoich układów: tzw. poziomka, salto, kilka różnego rodzaju "pompek". Uczniowie kl. 3 byli pod wrażeniem sprawności starszej koleżanki, nie mogli wyjść z podziwu, że w jej wykonaniu ćwiczenia wydają się takie proste.