Rozpoczęcie nowego roku 2020/2021

1 września  o godzinie 8.00 inaczej niż wcześniej, w salach lekcyjnych wspólnie z wychowawcą  rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021.

Edukację szkolną w klasie pierwszej rozpoczęło 23 uczniów.

Wszystkim uczniom a w szczególności pierwszoklasistom, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą życzymy, by  każdy dzień spędzony w szkolnych ławkach oraz na szkolnych korytarzach był wesoły i radosny a nauka była  przyjemnością.  Życzymy dużo siły i wytrwałości w dążeniu do wiedzy oraz osiągnięcia dobrych wyników w nauce.

Powodzenia!

Dyrekcja i Nauczyciele SP w Spalonej