KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Biblioteka szkolna zorganizowała konkurs pięknego czytania. Konkurs miał za zadanie nie tylko wyłonienie mistrzów pięknego czytania wśród uczniów klas I-III szkoły podstawowejale również promocję czytelnictwa i  zainteresowanie uczniów literaturą. W zmaganiach z czytaniem tekstu oceniana była płynność, bezbłędność, dykcja oraz czytanie nowego, nieznanego uczniom tekstu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

1 miejsce - Antonina Krysa - klasa I a oraz Natasza Dziembulak - klasa III a.

2 miejsce - Zofia Palikowska - klasa II b oraz Marcel Dziembulak - klasa III a.

3 miejsce - Nadia Kasiubowska - klasa I a.

Helena Witkowska z kl. II b, Martyna Pytlasińska, Maciej Hasiuk, Grzegorz Drozdowski z kl. II a, Jan Dybowski i Karol Leśniara z kl. III b otrzymali wyróżnienie.

Czytanie rozwija, uczy, daje chwile wytchnienia i rozrywki, pozwala lepiej rozumieć siebie i innych. Zachęcamy do czytania i dzielenia się z innymi swoimi książkowymi fascynacjami!