Podsumowanie konkursu "Z Internetem trzeba bezpiecznie"

Podsumowanie konkursu „Z internetem trzeba bezpiecznie.” Na początku lutego Szkoła Podstawowa w Spalonej ogłosiła konkurs: „Z internetem trzeba bezpiecznie.” Głównym celem było zwrócenie uwagi dzieci na tematykę bezpieczeństwa w Internecie, umiejętne korzystanie z jego zasobów, przeciwdziałanie cyberprzemocy. Konkurs był również próbą zachęcenia uczniów do twórczego, wizualnego zinterpretowania tej tematyki. Dzieci zaprojektowały przepiękne modele wirusów komputerowych, stworzyły komiks oraz narysowały fantastycznych Strażników Internetu. Laureatami zostali: Kategoria wiekowa I-III Przestrzenny model wirusa komputerowego: I miejsce zajęły uczennice klasy 1a - Emilia Duda oraz Antonina Krysa II miejsce - Wiktoria Jaczewska kl. 3 a III miejsce - Wojciech Gawron kl. 3 b Strażnik Internetu - Julia Łońska kl. 3 a - I miejsce Komiks - Joanna Kuźniar kl. 1 a - I miejsce Kategoria wiekowa IV-VIII Strażnik Internetu - I miejsce - Zuzanna Gulewicz kl. 8 Wyróżnieni zostali: Hanna Kasper, Maciej Hasiuk, Błażej Wędziński, Martyna Pater, Pola Walczewska z kl. 2 a, Julia Laskowska kl. 2b, Nikola Ksel kl. 3a, Kinga Hoszowska kl. 4a, Franciszek Biniek kl. 4a, Kacper Irodenko kl. 6, Wiktor Matysik kl. 7 a. 4 marca 2021 r. zostały podsumowane obchody DBI w naszej szkole, wręczono dyplomy i nagrody zwycięzcom w konkursie. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.