Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Działaj z impetem - konkurs na temat segregacji butelek PET i innych odpadów

W tym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w programie dotyczącym segregacji odpadów „Działaj z Impetem”. Wykonaliśmy pracę konkursową lapbook na temat segregacji butelek PET i innych odpadów. Od 14 maja 2021 do 30 maja 2021 odbywa się głosowanie na prace konkursowe. Głosowanie internautów jest jednym z elementów oceny jury konkursowego. Prosimy o oddawanie głosu na naszą pracę.

Jak można oddać głos:

1. Należy wejść na stronę www.dzialajzimpetem.pl,

2) w zakładce dla szkół /konkurs/ galeria prac konkursowych    znajdż zgłoszenie/ wpisz  Szkoła Podstawowa w w Spalonej   miejscowość    Spalona

3) odszukać  lapbook szkoły  i kliknąć w zdjęcie

4) na dole pojawi się informacja oddaj głos, w pojawiającym się komunikacie należy wpisać adres e-mail,

5)  potwierdzić głosowanie  przez aktywowanie linku przesłanego na podany adres e-mail.

Z jednego adresu IP oraz jedneo e-mail  można  oddać maksymalnie 1 (słownie: jeden) głos w ciągu 24 godzin tj. od godziny 00:00 do godziny 23:59 tego samego dnia.