Bajkowe zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 zgodnie z harmonogramem uczniowie odbierali świadectwa oraz nagrody i wyróżnienia za wyniki wnauce i zachowaniu.

Nagrodę Wójta Gminy Kunice z rąk Wójta   Pana  Zdzisława Tersy odebrała Zuzanna Gulewicz.

Nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej w Spalonej otrzymała Julia Nowakowska.

Tytuł Najlepszy Absolwent otrzymał Marcel Pasternak.

Szkołę ukończyło 18 uczniów , z tego 8 z wyróżnieniem:

Julia Banasik, Róża Garbicz, Zuzanna Gulewicz, Julia Nowakowska, Marcel Pasternak, Martyna Pazdej, Milena Szymańska, Marta Wójcik.

Nagrody za wyniki w nauce i promocję z wyróżnieniem  otrzymało 34 uczniów klas IV-VII:

Franek Biniek, Natalia Cieślak, Michał Fajga, Kinga Hoszowska, Wiktoria Lichocka, Wiktoria Pendowska, Julia Sochacka, Patrycja Tarka, Mateusz Żerek, Magdalkena Kurek, Natalia Kusaj,Artur Matysik, Maja Nitecka, Natalia Nowicka, Kinga Strzyżewska, Karol Giedrojć, Michalina Gwożdzik, Kacper Irodenko, Marcin Kuc, Aniela Lipiec, Gabriela Łaszek, Maja Niewadzi, Agata Serwatka, Alicja Wijatyk, Kacper Wołoszyn, Maja Zdanowicz, Jakub Kowalczyk, Hanna Lewandowska, Urszula Wierzbicka, Oliwia Butienko, Hubert Kotecki, Kornelia Szewczyk, Karolina Szewczyk, Anna Tkaczyk.

Wyróżnienie za kulturę, pilność, obowiązkowość oraz wzorowe wypełnianie regulaminu nauki zdalnej otrzymali:

Alicja Wijatyk, Magdalena Kurek, Julia Paszkowska, Arturt Matysik, Wiktor Matysik.

Tytuł Odkrycie Roku Talent Plastyczny otrzymali:

Hanna Fajga, Julia Łońska, Kinga Hoszowska

Tytuł Odkrycie Roku Talent Muzyczny otrzymali:

Kacper piatek, Stanisław Dziergawko, Grzegorz Drozdowski

Tytuł Odkycie Roku Talent Taneczny otrzymała Aleksandra Kusaj.

Zakończenie klas I-III było bajkowe - uczniów  odwiedziły MYSZKI MIKI.