"Jestem sobie przedszkolaczek"

Dzieci z oddziału przedszkolnego w Spalonej obchodziły Dzień Przedszkolaka. Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.   W dniu wczorajszym dzieci z oddziału przedszkolnego w Spalonej spotkały się na specjalnie przygotowanej przez klasy trzecie uroczystości. Świętowanie rozpoczęły od zaśpiewania najpopularniejszej piosenki „Jestem sobie przedszkolaczek.” Następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach prowadzonych przez uczniów klasy trzeciej.   Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o dobrej zabawie. Na zakończenie wesołej zabawy dzieci z rąk pani Dyrektor otrzymały medale „Super Przedszkolaka.” Życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.