"Błękitny prezent" sztuka wystawiona przez teatr "Czwarta ściana"

Teatr "Czwarta sciana" to projekt realizowany od 2020 roku wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kunicach.  Aktorami teatru "Czwarta ściana " są uczniowie Szkoły Podstawowej w Spalonej a reżyserem nauczycielka języka polskiego Pani Jolanta Szymonik - Urbańska.

W tym roku teatr wystawił sztukę "Błękitny prezent" .  Premiera spektaklu odbyła się 11 grudnia 2021 r w WOK w Spalonej podczas Konkursu potraw bożonarodzeniowych . Występ uczniów został ciepło przyjęty  przez publiczność a przesłanie powędrowało z gośćmi imprezy do ich domów.

"Błękitny prezent " to już druga sztuka wystawiona przez Teatr "Czwarta ściana", w czerwcu 2021r uczniowie Szkoły Podstawowej w Spalonej wystąpili w przedstawieniu "Pokój do wynajęcia", na podstawie scenariusza Anny Onichimowskiej.

Fot. Wojciech Obremski