Miejsca na podium dla uczniów ze Spalonej.

5 maja w Legnicy odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Cel turnieju to działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Do takich inicjatyw bardzo chętnie przystępujemy.
Uczniowie reprezentowali naszą szkołę w dwóch kategoriach wiekowych.
Kategoria I (młodsi): Milena Janicz kl.4b, Nikola Ksel kl. 4a, Kacper Piątek kl.4b, Gabryś Sochacki kl.4b.
Kategoria II (starsi): Hania Lewandowska kl.8a, Jakub Kowalczyk kl. 8a oraz Wiktor Bogusław kl.8b.
Reprezentanci w trakcie eliminacji rozwiązywali test teoretyczny dotyczący znajomości przepisów ruchu drogowego oraz wykonywali zadania praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej a także pokonywali rowerem tor sprawnościowy. Jak się okazuje bezpieczeństwo w ruchu drogowym to temat, który nie jest nam obcy. Wiedza z zakresu ruchu drogowego oraz umiejętności praktyczne przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu w obydwu kategoriach wiekowych- dwa drugie miejsca dla uczniów ze Spalonej.
Gratulacje!