ZASADY KORZYSTANIA Z KOMPLEKSU BOISK "ORLIK 2012"

1. Korzystanie z kompleksów boisk, w tym także w formie wynajmu z rezerwacją terminu, jest dostępne dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych, w szczególności i w pierwszej kolejności  klubów  sportowych  i  stowarzyszeń  z  terenu  Gminy  Kunice, prowadzących działalność z zakresu kultury fizycznej oraz szkół z terenu Gminy Kunice.

2. Kompleks boisk jest czynny  we wszystkie dni tygodnia (z wyłączeniem uprzednio wskazanych w sposób zwyczajowo przyjęty dni, w tym w szczególności świąt określonych w art. 1 ust. 1 ustawy o dniach wolnych od pracy) zgodnie z następującym trybem:

a) poniedziałek - sobota     w    godz.    15:00-17:00 –w  trybie  ogólnodostępnym z przeznaczeniem szczególnie dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia;

b) poniedziałek- piątek   w  godz.  17:00-20:30 –w  trybie  wynajmu  z  rezerwacją terminu w określonych blokach do rezerwacji;

3. Harmonogram zajęć odbywających się w obrębie kompleksu boisk ustala upoważniony pracownik szkoły.

4. Dokonanie  wynajmu  z  rezerwacją  terminu  poza  blokami  do  tego  wyznaczonymi  jest możliwe na wniosek zainteresowanego oraz za zgodą dyrektora  szkoły.

5. Za korzystanie z kompleksów boisk w trybie wynajmu z rezerwacją terminu obowiązuje odpłatność.

6. Korzystanie w boisk na zasadzie wynajmu z rezerwacją terminu jest możliwe po uprzednim podpisaniu umowy najmu i zapoznaniem się z regulaminem obiektu.

INFORMACJA O WOLNYCH TERMINACH ORAZ REZERWACJA  W SEKRETARIACIE SZKOŁY - kontakt tel. 768575327 , email: spspalona@wp.pl

CENNIK ZA WYNAJM Z REZERWACJĄ

kategoria

opłata za 1 h ( 60 min) cena netto