Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Tradycje MINISAMORZADU

Mini Samorząd uczniów klas 1-3 z okazji Dnia Edukacji Narodowej przeprowadził swoją pierwszą akcję w roku szkolnym 2022/2023.  12 października odbył się plebiscyt na Najbardziej Popularnego Nauczyciela uczącego w klasach 1-3. Konkurencja była ogromna ale na szczęście udało się wyłonić zwycięzców. Pierwsze miejsce uzyskała Pani Monika Kubicka, drugie miejsce Pani Izabela Potkańska, a trzecie miejsce Pani Adrianna Sikora. Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 18 października, podczas realizacji drugiego pomysłu Mini Samorządu, jakim były Igrzyska Nauczycielskie, w których rywalizowały trzy panie uczące w klasach 1-3. Uczniowie zasiadający w Prezydium Mini SU przygotowali 5 konkurencji, w których nauczyciele musieli wykazać się równowagą, umiejętnością rzucania iscyt na Najbardziej Popularnego Nauczyciela uczącego w klasach 1-3. Konkurencja była ogromna ale na szczęście udało się wyłonić zwycięzców. Pierwsze miejsce uzyskała Pani Monika Kubicka, drugie miejsce Pani Izabela Potkańska, a trzecie miejsce Pani Adrianna Sikora. Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 18 października, podczas realizacji drugiego pomysłu Mini Samorządu, jakim były Igrzyska Nauczycielskie, w których rywalizowały trzy panie uczące w klasach 1-3. Uczniowie zasiadający w Prezydium Mini SU przygotowali 5 konkurencji, w których nauczyciele musieli wykazać się równowagą, umiejętnością rzucanido celu, precyzją i koncentracją. Przedstawiamy kilka zdjęć z tego wydarzenia.