Promocja Fair Trade w Centrum Ogrodniczym Majewscy

Uczniowie z Gimnazjum ze Spalonej zostali zaproszeni na majowy event do Centrum Ogrodniczego "Majewscy" w Legnicy, podczas którego mieli możliwość prezentacji tematu Fair Trade. Ogromna liczba gości odwiedzająca w tym dniu Centrum Ogrodnicze miała możliwość zobaczenia „ produktu” koszulki, która powstała podczas międzynarodowego projektu Erasmus Plus. Gimnazjaliści są bardzo dumni, że zaprojektowali, współuczestniczyli w produkcji, a teraz mogą zająć się dystrybucją ich niepowtarzalnego produktu, który całkowicie oparty jest  na zasadzie Fair Trade.

Gimnazjum w Spalonej aktywnie działa wśród społeczności lokalnej propagując ideę sprawiedliwego handlu. Coraz większe grono mieszkańców zapoznaje się z tak ważnym tematem, który dotyczy każdego z nas. Uczniowie dziękują Państwu Majewskim za zaproszenie i wsparcie oraz z przyjemnością staną się „ stałymi” gośćmi w tak przyjaznym miejscu.