Program polsko-niemiecki w Polsce

W dniach 23.09.2012 - 27.09.2012 gościliśmy 16 uczniów z zaprzyjażnionej niemieckiej szkoły z Bruhl.

Podczas pobytu uczniowie wzięli udzial w licznych wycieczkach: m.in.  do Adrenalina Park w Kątach Wroclawskich, do Wrocławia i Gross Rosen.Uczniowie brali udzial w zajęciach szkolnych, uczestniczyli w dyskotece szkolnej z okazji Dnia Chłopca.

Młodzież niemiecka mieszkała u rodzin polskich. Każdy dzień był dla uczniów dniem przygody i odkrywania nowej kultury. Uczniowie przygotowywali się do przyjęcia swoich niemieckich rówieśników. Każdy otrzymał wcześniej list,dzięki temu mógł  poznać lepiej swojego niemieckiego kolegę , jego zainteresowania. Podczas tygodnia  wymiany nawiązano nowe przyjażnie, uczniowie polscy z niecierpliwością oczekują rewizyty w Niemczech.