IX Turniej Dzikich Drużyn Siatkarskich

23 marca 2024 w Szkole Podstawowej w Spalonej odbył się IX Turniej Dzikich Drużyn Siatkarskich. W tym roku udział wzięło 7 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Do fazy półfinałowej awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Natomiast drużyny z trzecich miejsc rozegrały ze sobą mecz o miejsce V. W fazie finałowej turnieju, w meczu o III miejsce spotkały się drużyny: "Loża" i "Prochowiczanka", natomiast w meczu o I miejsce drużyny : "Beton" i "Słaba Psycha".

Wyniki turnieju:
I miejsce - "Słaba Psycha"
II miejsce - "Beton"
III miejsce - "Loża"
IV miejsce - "Prochowiczanka"
V miejsce - " FC Zakole"
VI - "Bomb Skład"
VII - "Drim Tim"

Poziom turnieju był wysoki, a mecze zacięte.
Szczególne podziękowania należą się Panu Piotrowi Ferensowi, który jako ratownik medyczny czuwał nad bezpieczeństwem uczestników, a w przerwach meczów pokazywał sposoby udzielania pierwszej pomocy. Również ogromne podziękowania kierujemy do rodziców naszych uczniów, którzy zadbali o słodki poczęstunek dla uczestników turnieju.