Z wizytą w teatrze

24 stycznia 2013 roku na posumowanie pracy w I semestrze grupa miłośników Teatru Heleny Modrzejewskiej (tym razem 75 uczniów) wybrała się na poranny spektakl pt. „Inny chłopiec” wg powieści  Willy’ego Russella w  reżyserii Pawła Palcata.

Z uwagą śledziliśmy losy głównego bohatera  Raymonda Marksa, który w wyniku kilku wybryków traci kontakt z kolegami, jego szkolna reputacja jest zrujnowana i w końcu zamykają go w psychiatrycznej klinice. Jego największą „wadą” jest właśnie inność od tego, czego oczekuje jego środowisko – szkoła, rodzice kolegów, mama. Wydaje się, że głównego bohatera rozumie jedynie jego babcia. Jak zakończą się przygody młodego człowieka? Wybierzcie się do Legnickiego Teatru i zobaczcie sami. Może warto wybrać się na ten spektakl także z rodzicami?