LUBIN - ŚPIEWOWISKO - KONKURS WOKALNY

Jak co roku nasza szkoła brała udział w konkursie piosenki w Lubinie. Tegoroczny konkurs nie nazywał się już SLAMMER tylko ŚPIEWOWISKO.

Nasza ekipa sprawiła się wyborowo...

Po długich nieprzespanych nocach  spędzonych na pisaniu tekstów oraz na  ciężkich próbach w szkole u Pani Pedagog Agnieszki Pankiewicz, nasza szkoła wystawiła ekipę do konkursu piosenki w Lubinie

ŚPIEWOWISKO 2013. Jak co roku nasi 2 raperzy Mateusz Prus i Krzysztof Kolat przygotowali własne teksty. W tym roku w duecie z Mateuszem wystąpił Norbert Ceglarski, który był współ autorem tekstów.

Ponadto do konkursu przygotowywały się dziewczeta: Weronika Majcherczyk i Klaudia Głaz. Niestety i tym razem termin konkursu pokrył się z terminem wyjazdu  do Bruhl i Klaudia nie pokazała swoich wokalnych talentów.

Wszyscy wypadli bardzo dobrze, a nasz duet zdobył wyróżnienie i statuetkę.Chłopcy udzielali licznych wywiadów, a w blasku fleszy czuli się jak ryby w wodzie.

Więcej o konkursie