Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole po raz pierwszy odbył się Dzień Suchara, Rozmowy w tłoku i Show u Prusika......

Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole SU zorganizował konkurs na najlepszy kawał - Dzień Suchara. Z każdej klasy został wytypowany przedstawiciel, który musiał przedstawic 5 kawałów w rundzie 1 i po 3 kawały w dwóch kolejnych rundach. Walka była zaciekła, odbyła sie nawet dogrywka pomiędzy przedstawicielami jl. 1 "b", 2 "c" i 2 "b". Do ścisłego finały jurry zakwalifikowało Krystiana Mastalerka z kl. 3 "c", Łukasza Szota z kl. 2 b oraz chłopaków z kl. 2 c. Wygrał bezkonkurencyjny Łukasz Szot.

W przerwach odbył się Show u Prusika, do którego została zaproszona Pani Beata Orłowska oraz uczeń Mateusz Sipowicz.Po konkursie kawalów odbyły się Rozmowy w tłoku a główny prowadzący Krystian Mastalerek z powodzeniem mógłby zdawać do szkoły dziennikarskiej, ponieważ świetnie poradził sobie w nowej roli.

Na koniec dnia odbył się turniej piłki recznej.