Rajd rowerowy dookoła Jeziora Kunickiego

W sobotę 7 czerwca 2014 r. odbył się rajd rowerowy otwierający cykl spotkań w ramach projektu „Aktywnie, zdrowo, przebojowo i rodzinnie”. Rajd wokół Jeziora Kunickiego zebrał dość liczną grupę aktywistów. Swoją obecność zaznaczyli uczniowie z Gimnazjum w Spalonej z klas I, II oraz mieszkańcy Rosochatej oraz Kunic.

Najmłodszą uczestniczką była Joasia (3 latka) podróżująca na krzesełku rowerowym z mamą, babcią i bratem. Licznie zgłosiła się rodzina Państwa Horaków: mama, 2 córeczki i dziadek. Jedno okrążenie wokół jeziora nie stanowiło dla „wytrawnych rowerzystów” problemu, więc przejechaliśmy tę trasę ponownie. Pogoda dopisała, po drodze podziwialiśmy piękne widoki i panoramę Kunic. Po zakończeniu zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i zapoznaliśmy się. Każdy uczestnik przedstawił się i powiedział skąd przyjechał. Na zakończenie p. Ewa Jezierska-Gogulska podziękowała wszystkim przybyłym za aktywne uczestnictwo i zaprosiła na kolejne imprezy oraz na podsumowanie cyklu spotkań na „Piknik rodzinny” , który odbędzie się 29.06.2014 w Spalonej.