Gry i zabawy ruchowe dla młodych i starszych.

W dniu 14 czerwca w Rosochatej odbyło się kolejne spotkanie sportowo-rekreacyjne w ramach projektu "Aktywnie, zdrowo, przebojowo i rodzinnie".

Mimo, że początkowo pogoda nam nie dopisała przybyły rodziny z dziećmi. Najmłodszym uczestnikiem był 14 miesięczny chłopczyk, który ze swoją mamą uczestniczył niemalże we wszystkich konkursach. A było ich sporo. Na początku zapoznaliśmy się z uczestnikami wymieniając swoje imiona i po pierwszej zabawie z chustą znaliśmy się po imieniu. Ze względu na uczestnictwo dużej ilości małych dzieci przeprowadziłyśmy konkursy dla najmłodszych: bieg z przeszkodami, hula hop, rzut piłka do celu, slalomy. Na pikniku wzięło udział ok. 20 dzieci. Uczestnicy otrzymali drobne niespodzianki ( smycze i długopisy)