Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Spotkanie z plastykiem Panią Anetą Polancewicz.

28 maja 2015roku odbyło się spotkanie z Panią Anetą Polancewicz, pochodzącą ze Spalonej, która z zamiłowania i wykształcenia jest plastykiem. Bierze ona udział w licznych plenerach artystycznych oraz konkursach, a we wrześniu odbędzie się jej wystawa w DK Atrium. Pani Aneta została zaproszona przez naszą panią pedagog Agnieszkę Pankiewicz.

Okazało się, że  Pani Aneta  była uczennicą SP w Spalonej, a  wraz z koleżanką malowała w sali nr 13 rysunki na ścianie, które do tej pory są tam obecne. Dzisiejsze spotkanie odbyło się z grupą uczniów biorących udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym Erasmus +. Efektem tej pracy ma być projekt  trzech podkoszulek. Po kilku godzinach warsztatów ustaliliśmy wzory i za ok. miesiąc nasz projekt będzie gotowy.