Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

SZKOLNY PRZEGLĄD TALENTÓW

FESTIWAL TALENTÓW w Gimnazjum w Spalonej odbył się 21 marca. Uczniowie mieli możliwość zaprezentować sie w różnorodnych dziedzinach. Taniec, śpiew, poezja, fotografia, rysunek,  ... (...)

Gimnazjalisci pokazali wiele talentów.

muzyczne prezentowali:

Patryk Żydowicz (III a) - wykonał utwory swojego autorstwa!
Katarzyna Pietrewicz (II b) zaśpiewała utwór z repertuaru Anny A. Jantar pt.: To co mam.
Weronika Bilska i Klaudia Głaz (I b) zaśpiewały Sacrum: owoc współpracy Kasi Wilk z zespołem Mezo!
Kasia Ślusarz (II b) zaśpiewała hit Gosi Andrzejewicz pt.: Trochę ciepła.
Ela Graf (I c) coś z półki starej, ale jare, czyli Łatwopalnych Maryli Rodowicz!
Dominika Jurkowska (I b)wykonała utwór pt.:  Kocham nie kocham cię  autorstwa Ewy Bem.
Kacper Frodyma (III c) wraz ze swoim wspaniałym chórkiem zaprezentował utwór" Niech mówią , że" autorstwa Piotra Rubika i jego równie wspaniałej orkiestry.
Justyna Adamczyk (I a) wraz ze swoim niesamowitym chórem zaśpiewała Chcę tu zostać Farby.
Przedstawiciele klasy 2c zaprezentowali Baśkę zespołu Wilki.

literackie

Renata Wójcik (II c)

Bartek Szuszkiewicz (III b) zaprezentował wszystkim wiersz (na który tylko on ma patent) pt.: Wiosna.

W szkole powstała wystawa prac plastycznych oraz fotografii wykonanych przez uczniów.