Klasy pierwsze w teatrze

Uczniowie klas pierwszych rozpoczęli edukację teatralną. Podczas wizyty w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze obejrzeli spektakl "Scrooge. Opowieść wigilijna o Duchu" , który jest adaptacją jednego z najpopularniejszych dzieł Dickensa - Opowieść wigilijna. Kojarzy się z magią Świąt Bożego Narodzenia i ta magia sprawia, że wszystko staje się możliwe, a dobro zawsze zwycięża.

Przedstawienie z muzyką i tańcami, dostarczyło wiele wzruszeń i radości naszym najmłodszym uczniom.

Po przedstawieniu uczestniczyli w lekcji o teatrze  podczas, której poznali warsztat pracy aktora- tzw. aktorskie ABC. Uczestniczyli w zabawach z własnym ciałem, głosem i wyobraźnią. Uczyli się skupienia i koncentracji.

W czasie zajęć uczniowie mieli okazje skakać, krzyczeć, śmiać się i wygłupiać - tak po aktorsku!.